Y07342R00000F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y07342R00000F0L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y07342R00000F0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 2 OHM 10W 1% RADIAL
Duomenų lapai: Y07342R00000F0L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
Y07342R00000F0L specifikacijos
Dalies numeris Y07342R00000F0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 2 OHM 10W 1% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4038 pcs Duomenų lapas Y07342R00000F0L.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.575" L x 0.276" W (40.01mm x 7.01mm)
Serija VFP-4 Atsparumas 2 Ohms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial - 4 Leads Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.803" (20.40mm) funkcijos Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2 Ohms ±1% 10W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil