Y073425R2000B9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y073425R2000B9L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y073425R2000B9L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 25.2 OHM 10W 0.1% RADIAL
Duomenų lapai: Y073425R2000B9L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
Y073425R2000B9L specifikacijos
Dalies numeris Y073425R2000B9L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 25.2 OHM 10W 0.1% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4176 pcs Duomenų lapas Y073425R2000B9L.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.575" L x 0.276" W (40.01mm x 7.01mm)
Serija VFP-4 Atsparumas 25.2 Ohms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial - 4 Leads Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.803" (20.40mm) funkcijos Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 25.2 Ohms ±0.1% 10W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil