Y009857R6000F0L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y009857R6000F0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 57.6 OHM 0.6W 1% AXIAL
Duomenų lapai: Y009857R6000F0L.pdf
  • Pranešimas
Y009857R6000F0L specifikacijos
Dalies numeris Y009857R6000F0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 57.6 OHM 0.6W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19492 pcs Duomenų lapas Y009857R6000F0L.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±0.2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.260" x 0.102" Rectangular x 0.305" L (6.60mm x 2.59mm x 7.75mm)
Serija VSA101 Atsparumas 57.6 Ohms
Galia (vatais) 0.6W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 57.6 Ohms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil