Y009840R0000F9L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y009840R0000F9L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 40 OHM 0.6W 1% AXIAL
Duomenų lapai: Y009840R0000F9L.pdf
  • Pranešimas
Y009840R0000F9L specifikacijos
Dalies numeris Y009840R0000F9L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 40 OHM 0.6W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19499 pcs Duomenų lapas Y009840R0000F9L.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±0.2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.260" x 0.102" Rectangular x 0.305" L (6.60mm x 2.59mm x 7.75mm)
Serija VSA101 Atsparumas 40 Ohms
Galia (vatais) 0.6W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 40 Ohms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil