Y0090100R000F0L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y0090100R000F0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 100 OHM 1W 1% AXIAL
Duomenų lapai: Y0090100R000F0L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
Y0090100R000F0L specifikacijos
Dalies numeris Y0090100R000F0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 100 OHM 1W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10482 pcs Duomenų lapas Y0090100R000F0L.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±0.2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.375" Dia x 1.000" L (9.53mm x 25.40mm)
Serija VTA52Z Atsparumas 100 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 100 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil