Y0090100K000F9L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y0090100K000F9L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 100K OHM 1% 1W AXIAL
Duomenų lapai: Y0090100K000F9L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
Y0090100K000F9L specifikacijos
Dalies numeris Y0090100K000F9L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 100K OHM 1% 1W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2245 pcs Duomenų lapas Y0090100K000F9L.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±0.2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.375" Dia x 1.000" L (9.53mm x 25.40mm)
Serija VTA52Z Atsparumas 100 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 100 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil