Y001133K2000B9L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y001133K2000B9L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 33.2K OHM 1W 0.1% RADIAL
Duomenų lapai: Y001133K2000B9L.pdf
  • Pranešimas
Y001133K2000B9L specifikacijos
Dalies numeris Y001133K2000B9L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 33.2K OHM 1W 0.1% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8031 pcs Duomenų lapas Y001133K2000B9L.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.575" L x 0.160" W (14.61mm x 4.06mm)
Serija S Atsparumas 33.2 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.49mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 33.2 kOhms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil