Y0011323K000T0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y0011323K000T0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 323K OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Duomenų lapai: Y0011323K000T0L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Y0011323K000T0L specifikacijos
Dalies numeris Y0011323K000T0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 323K OHM 0.6W 0.01% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4435 pcs Duomenų lapas Y0011323K000T0L.pdf
Tolerancija ±0.01% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.575" L x 0.160" W (14.61mm x 4.06mm)
Serija S Atsparumas 323 kOhms
Galia (vatais) 0.6W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.49mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 323 kOhms ±0.01% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil