TLCX400K00Q
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TLCX400K00Q
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 400K OHM 0.02% 1/4W RADIAL
Duomenų lapai: 1.TLCX400K00Q.pdf2.TLCX400K00Q.pdf
  • Pranešimas
TLCX400K00Q specifikacijos
Dalies numeris TLCX400K00Q Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 400K OHM 0.02% 1/4W RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 6764 pcs Duomenų lapas 1.TLCX400K00Q.pdf2.TLCX400K00Q.pdf
Tolerancija ±0.02% Temperatūros koeficientas ±5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Serija TLC
Atsparumas 400 kOhms Galia (vatais) 0.25W, 1/4W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -25°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Aukštis - sėdi (maks.) 0.264" (6.70mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 400 kOhms ±0.02% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Radial Thin Film Kompozicija Thin Film