TLCX10M000A
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TLCX10M000A
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 10M OHM 0.05% 1/4W RADIAL
Duomenų lapai: 1.TLCX10M000A.pdf2.TLCX10M000A.pdf
  • Pranešimas
TLCX10M000A specifikacijos
Dalies numeris TLCX10M000A Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 10M OHM 0.05% 1/4W RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2678 pcs Duomenų lapas 1.TLCX10M000A.pdf2.TLCX10M000A.pdf
Tolerancija ±0.05% Temperatūros koeficientas ±5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Serija TLC
Atsparumas 10 MOhms Galia (vatais) 0.25W, 1/4W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -25°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Aukštis - sėdi (maks.) 0.264" (6.70mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10 MOhms ±0.05% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Radial Thin Film Kompozicija Thin Film