SM1X30K00AA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM1X30K00AA
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas SM1X30K00AA 5 PPM NETWORK
Duomenų lapai: 1.SM1X30K00AA.pdf2.SM1X30K00AA.pdf
  • Pranešimas
SM1X30K00AA specifikacijos
Dalies numeris SM1X30K00AA Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas SM1X30K00AA 5 PPM NETWORK "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5214 pcs Duomenų lapas 1.SM1X30K00AA.pdf2.SM1X30K00AA.pdf
Tolerancija ±0.05% Temperatūros koeficientas ±5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.303" L x 0.102" W (7.70mm x 2.60mm)
Serija SM Rezistorius-santykis-dreifas ±3 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis ±0.05% Atsparumas (omai) 30k
"Power Per Element" - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial - 3 Leads Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Rezistorių skaičius 1 Pins skaičius 3
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.327" (8.30mm) Išsamus aprašymas 30k Ohm ±0.05% Power Per Element Voltage Divider Resistor Network/Array ±5ppm/°C Radial - 3 Leads
Susiję produktai
SM1X10K00FQ
SM1X10K00FQ
Gamintojai: Vishay Precision Group
apibūdinimas: SM1X10K00FQ 5 PPM NETWORK
Sandelyje: 5352 pcs
parsisiųsti: SM1X10K00FQ.pdf
RFQ
SM1Y-1
SM1Y-1
Gamintojai: Panduit
apibūdinimas: WIRE MARKER B/Y .10-.20"250PC
Sandelyje: 4485 pcs
parsisiųsti: SM1Y-1.pdf
RFQ
SM1Y-2
SM1Y-2
Gamintojai: Panduit
parsisiųsti: SM1Y-2.pdf
SM1W-Z
SM1W-Z
apibūdinimas: WIRE MARKER B/W .10-.20"250PC
parsisiųsti: SM1W-Z.pdf
SM1X30K00BB
SM1X30K00BB
apibūdinimas: SM1X30K00BB 5 PPM NETWORK
parsisiųsti: SM1X30K00BB.pdf
SM1X5K000QT
SM1X5K000QT
apibūdinimas: SM1X5K000QT 5 PPM NETWORK
parsisiųsti: SM1X5K000QT.pdf
SM1Y-0-9
SM1Y-0-9
parsisiųsti: SM1Y-0-9.pdf
SM1W-X
SM1W-X
parsisiųsti: SM1W-X.pdf
SM1W-V
SM1W-V
parsisiųsti: SM1W-V.pdf
SM1Y-0
SM1Y-0
parsisiųsti: SM1Y-0.pdf
SM1W-Y
SM1W-Y
parsisiųsti: SM1W-Y.pdf
SM1W-W
SM1W-W
parsisiųsti: SM1W-W.pdf
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus