SM1X10K00FQ
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM1X10K00FQ
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas SM1X10K00FQ 5 PPM NETWORK
Duomenų lapai: 1.SM1X10K00FQ.pdf2.SM1X10K00FQ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
SM1X10K00FQ specifikacijos
Dalies numeris SM1X10K00FQ Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas SM1X10K00FQ 5 PPM NETWORK "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5352 pcs Duomenų lapas 1.SM1X10K00FQ.pdf2.SM1X10K00FQ.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.303" L x 0.102" W (7.70mm x 2.60mm)
Serija SM Rezistorius-santykis-dreifas ±3 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis ±0.02% Atsparumas (omai) 10k
"Power Per Element" - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial - 3 Leads Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Rezistorių skaičius 1 Pins skaičius 3
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.327" (8.30mm) Išsamus aprašymas 10k Ohm ±1% Power Per Element Voltage Divider Resistor Network/Array ±5ppm/°C Radial - 3 Leads
Circuit Type Voltage Divider Programos Voltage Divider (TCR Matched)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SM1Y-1
SM1Y-1
Gamintojai: Panduit
apibūdinimas: WIRE MARKER B/Y .10-.20"250PC
Sandelyje: 4485 pcs
parsisiųsti: SM1Y-1.pdf
RFQ
SM1W-X
SM1W-X
Gamintojai: Panduit
apibūdinimas: WIRE MARKER B/W .10-.20"250PC
Sandelyje: 4947 pcs
parsisiųsti: SM1W-X.pdf
RFQ
SM1X30K00BB
SM1X30K00BB
Gamintojai: Vishay Precision Group
apibūdinimas: SM1X30K00BB 5 PPM NETWORK
parsisiųsti: SM1X30K00BB.pdf
SM1Y-0-9
SM1Y-0-9
parsisiųsti: SM1Y-0-9.pdf
SM1Y-0
SM1Y-0
parsisiųsti: SM1Y-0.pdf
SM1X5K000QT
SM1X5K000QT
apibūdinimas: SM1X5K000QT 5 PPM NETWORK
parsisiųsti: SM1X5K000QT.pdf
SM1W-Z
SM1W-Z
parsisiųsti: SM1W-Z.pdf
SM1W-U-Z
SM1W-U-Z
parsisiųsti: SM1W-U-Z.pdf
SM1W-Y
SM1W-Y
parsisiųsti: SM1W-Y.pdf
SM1W-W
SM1W-W
parsisiųsti: SM1W-W.pdf
SM1X30K00AA
SM1X30K00AA
apibūdinimas: SM1X30K00AA 5 PPM NETWORK
parsisiųsti: SM1X30K00AA.pdf
SM1W-V
SM1W-V
parsisiųsti: SM1W-V.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus