MCY180K00T
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCY180K00T
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 180K OHM 0.01% 1/5W RADIAL
Duomenų lapai: 1.MCY180K00T.pdf2.MCY180K00T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
MCY180K00T specifikacijos
Dalies numeris MCY180K00T Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 180K OHM 0.01% 1/5W RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2819 pcs Duomenų lapas 1.MCY180K00T.pdf2.MCY180K00T.pdf
Tolerancija ±0.01% Temperatūros koeficientas ±2.5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.311" L x 0.091" W (7.90mm x 2.30mm)
Serija MC Atsparumas 180 kOhms
Galia (vatais) 0.2W, 1/5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.335" (8.50mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 180 kOhms ±0.01% 0.2W, 1/5W Through Hole Resistor Radial Metal Foil