MCY16K760B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCY16K760B
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 16.76K OHM 0.1% 0.3W RADIAL
Duomenų lapai: 1.MCY16K760B.pdf2.MCY16K760B.pdf
  • Pranešimas
MCY16K760B specifikacijos
Dalies numeris MCY16K760B Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 16.76K OHM 0.1% 0.3W RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 7164 pcs Duomenų lapas 1.MCY16K760B.pdf2.MCY16K760B.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±2.5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.311" L x 0.091" W (7.90mm x 2.30mm)
Serija MC Atsparumas 16.76 kOhms
Galia (vatais) 0.3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.335" (8.50mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 16.76 kOhms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil