MBX20R000B
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBX20R000B
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 20 OHM 0.1% 1/2W RADIAL
Duomenų lapai: 1.MBX20R000B.pdf2.MBX20R000B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
MBX20R000B specifikacijos
Dalies numeris MBX20R000B Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 20 OHM 0.1% 1/2W RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 7594 pcs Duomenų lapas 1.MBX20R000B.pdf2.MBX20R000B.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
Serija MB Atsparumas 20 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.406" (10.30mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 20 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Radial Metal Foil