MAY174R74T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAY174R74T
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 174.74 OHM 0.01% 0.3W RADIAL
Duomenų lapai: 1.MAY174R74T.pdf2.MAY174R74T.pdf
  • Pranešimas
MAY174R74T specifikacijos
Dalies numeris MAY174R74T Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 174.74 OHM 0.01% 0.3W RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 7376 pcs Duomenų lapas 1.MAY174R74T.pdf2.MAY174R74T.pdf
Tolerancija ±0.01% Temperatūros koeficientas ±2.5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.311" L x 0.110" W (7.90mm x 2.80mm)
Serija MA Atsparumas 174.74 Ohms
Galia (vatais) 0.3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.335" (8.50mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 174.74 Ohms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil