MAY15K000F
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAY15K000F
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 15K OHM 1% 0.3W RADIAL
Duomenų lapai: 1.MAY15K000F.pdf2.MAY15K000F.pdf
  • Pranešimas
MAY15K000F specifikacijos
Dalies numeris MAY15K000F Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 15K OHM 1% 0.3W RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 10196 pcs Duomenų lapas 1.MAY15K000F.pdf2.MAY15K000F.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±2.5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.311" L x 0.110" W (7.90mm x 2.80mm)
Serija MA Atsparumas 15 kOhms
Galia (vatais) 0.3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.335" (8.50mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 15 kOhms ±1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil