HKS90K000T
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HKS90K000T
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 90K OHM 0.01% 0.3W RADIAL
Duomenų lapai: 1.HKS90K000T.pdf2.HKS90K000T.pdf
Akcijų būklė 893 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 893 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
HKS90K000T specifikacijos
Dalies numeris HKS90K000T Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 90K OHM 0.01% 0.3W RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 893 pcs Duomenų lapas 1.HKS90K000T.pdf2.HKS90K000T.pdf
Tolerancija ±0.01% Temperatūros koeficientas 0.0ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.421" L x 0.169" W (10.70mm x 4.30mm)
Serija HK Atsparumas 90 kOhms
Galia (vatais) 0.3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 90 kOhms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil