HKS300R00T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HKS300R00T
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 300 OHM 0.01% 0.3W RADIAL
Duomenų lapai: 1.HKS300R00T.pdf2.HKS300R00T.pdf
  • Pranešimas
HKS300R00T specifikacijos
Dalies numeris HKS300R00T Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 300 OHM 0.01% 0.3W RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1541 pcs Duomenų lapas 1.HKS300R00T.pdf2.HKS300R00T.pdf
Tolerancija ±0.01% Temperatūros koeficientas 0.0ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.421" L x 0.169" W (10.70mm x 4.30mm)
Serija HK Atsparumas 300 Ohms
Galia (vatais) 0.3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 300 Ohms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil