FLCY50R000Q
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FLCY50R000Q
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 50 OHM 0.02% 1/4W RADIAL
Duomenų lapai: 1.FLCY50R000Q.pdf2.FLCY50R000Q.pdf
  • Pranešimas
FLCY50R000Q specifikacijos
Dalies numeris FLCY50R000Q Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 50 OHM 0.02% 1/4W RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 8966 pcs Duomenų lapas 1.FLCY50R000Q.pdf2.FLCY50R000Q.pdf
Tolerancija ±0.02% Temperatūros koeficientas ±2.5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.295" L x 0.087" W (7.50mm x 2.20mm)
Serija FLC Atsparumas 50 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -25°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.264" (6.70mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 50 Ohms ±0.02% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Radial Metal Foil