FLCY500R00B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FLCY500R00B
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 500 OHM 0.1% 1/4W RADIAL
Duomenų lapai: 1.FLCY500R00B.pdf2.FLCY500R00B.pdf
  • Pranešimas
FLCY500R00B specifikacijos
Dalies numeris FLCY500R00B Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 500 OHM 0.1% 1/4W RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 11117 pcs Duomenų lapas 1.FLCY500R00B.pdf2.FLCY500R00B.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±2.5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.295" L x 0.087" W (7.50mm x 2.20mm)
Serija FLC Atsparumas 500 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -25°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Aukštis - sėdi (maks.) 0.264" (6.70mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 500 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Radial Metal Foil Kompozicija Metal Foil