V72B8E150B
VicorVicor
V72B8E150B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V72B8E150B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 8V 150W
Duomenų lapai: V72B8E150B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V72B8E150B specifikacijos
Dalies numeris V72B8E150B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 8V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4363 pcs Duomenų lapas V72B8E150B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 8V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 43V Įtampa - įėjimas (maks.) 110V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -10°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 85.4%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 18.75A 43V - 110V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 18.75A
Bazinės dalies numeris V72B8E150 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V72B8E150BF3
V72B8E150BF3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 8V 150W
Sandelyje: 5294 pcs
parsisiųsti: V72B8E150BF3.pdf
RFQ
V72B8C150BS
V72B8C150BS
Gamintojai: Vicor Corporation
apibūdinimas: CONVERTER MOD DC/DC 8V 150W
Sandelyje: 597 pcs
parsisiųsti: V72B8C150BS.pdf
RFQ
V72B8C150BN2
V72B8C150BN2
Gamintojai: Vicor Corporation
Sandelyje: 690 pcs
parsisiųsti: V72B8C150BN2.pdf
V72B8E150BG
V72B8E150BG
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4605 pcs
parsisiųsti: V72B8E150BG.pdf
V72B8E150B2
V72B8E150B2
parsisiųsti: V72B8E150B2.pdf
V72B8C150BN3
V72B8C150BN3
Sandelyje: 731 pcs
parsisiųsti: V72B8C150BN3.pdf
V72B8C150BN
V72B8C150BN
Sandelyje: 717 pcs
parsisiųsti: V72B8C150BN.pdf
V72B8E150BF2
V72B8E150BF2
parsisiųsti: V72B8E150BF2.pdf
V72B8C150BS3
V72B8C150BS3
Sandelyje: 601 pcs
parsisiųsti: V72B8C150BS3.pdf
V72B8E150B3
V72B8E150B3
parsisiųsti: V72B8E150B3.pdf
V72B8C150BS2
V72B8C150BS2
Sandelyje: 617 pcs
parsisiųsti: V72B8C150BS2.pdf
V72B8E150BF
V72B8E150BF
parsisiųsti: V72B8E150BF.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus