V72B8C150BN
Vicor CorporationVicor Corporation
Vicor Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V72B8C150BN
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas CONVERTER MOD DC/DC 8V 150W
Duomenų lapai: V72B8C150BN.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 717 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 717 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V72B8C150BN specifikacijos
Dalies numeris V72B8C150BN Gamintojas Vicor Corporation
apibūdinimas CONVERTER MOD DC/DC 8V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 717 pcs Duomenų lapas V72B8C150BN.pdf
Įtampa - darbo 150W Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas 8V
Įtampa - įėjimas (maks.) 72V Įtampa - išjungimas (tipiškas) 43V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis ITE (Commercial) Polarizacija 9-DIP Module
Išvesties konfigūracija 1 Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo kodas V72B8C150BN
Linijinis reglamentas 85.4% funkcijos OVP, UVLO
Funkcijos kaiščiai 18.75A Išplėstas aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 18.75A 43V - 72V Input
apibūdinimas CONVERTER MOD DC/DC 8V 150W Dabartinis - Breakover 3kV (3000V)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V72B8C150BN2
V72B8C150BN2
Gamintojai: Vicor Corporation
apibūdinimas: CONVERTER MOD DC/DC 8V 150W
Sandelyje: 690 pcs
parsisiųsti: V72B8C150BN2.pdf
RFQ
V72B8C150BG2
V72B8C150BG2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 8V 150W
Sandelyje: 4063 pcs
parsisiųsti: V72B8C150BG2.pdf
RFQ
V72B8C150BN3
V72B8C150BN3
Gamintojai: Vicor Corporation