V72B48C250BF3
VicorVicor
V72B48C250BF3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V72B48C250BF3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 48V 250W
Duomenų lapai: V72B48C250BF3.pdf
  • Pranešimas
V72B48C250BF3 specifikacijos
Dalies numeris V72B48C250BF3 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 48V 250W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4080 pcs Duomenų lapas V72B48C250BF3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 48V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 43V Įtampa - įėjimas (maks.) 110V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 250W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 87%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 5.21A 43V - 110V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 5.21A