V72B48C250B3
VicorVicor
V72B48C250B3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V72B48C250B3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 48V 250W
Duomenų lapai: V72B48C250B3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 449 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 449 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V72B48C250B3 specifikacijos
Dalies numeris V72B48C250B3 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 48V 250W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 449 pcs Duomenų lapas V72B48C250B3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 48V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 43V Įtampa - įėjimas (maks.) 110V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 250W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 87% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 5.21A 43V - 110V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 5.21A Bazinės dalies numeris V72B48C250