V48C28M75BF3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48C28M75BF3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 28V 75W
Duomenų lapai: V48C28M75BF3.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 397 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 397 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V48C28M75BF3 specifikacijos
Dalies numeris V48C28M75BF3 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 28V 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 397 pcs Duomenų lapas V48C28M75BF3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 28V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 75W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 88.4%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 2.67A 36V - 75V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 2.67A
Bazinės dalies numeris V48C28M75 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V48C28M75BF
V48C28M75BF
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 75W
Sandelyje: 4446 pcs
parsisiųsti: V48C28M75BF.pdf
RFQ
V48C28M75BG
V48C28M75BG
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 367 pcs
parsisiųsti: V48C28M75BG.pdf
RFQ
V48C28M75B
V48C28M75B