V48C28M75B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48C28M75B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 28V 75W
Duomenų lapai: V48C28M75B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V48C28M75B specifikacijos
Dalies numeris V48C28M75B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 28V 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4756 pcs Duomenų lapas V48C28M75B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 28V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 75W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 88.4% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 2.67A 36V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 2.67A Bazinės dalies numeris V48C28M75
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V48C28M150BS2
V48C28M150BS2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 150W
Sandelyje: 5980 pcs
parsisiųsti: V48C28M150BS2.pdf
RFQ
V48C28M150BS3
V48C28M150BS3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4355 pcs
parsisiųsti: V48C28M150BS3.pdf
RFQ
V48C28M75BF3
V48C28M75BF3
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 75W
Sandelyje: 397 pcs
parsisiųsti: V48C28M75BF3.pdf
V48C28M75BF
V48C28M75BF
parsisiųsti: V48C28M75BF.pdf
V48C28M150BN
V48C28M150BN
parsisiųsti: V48C28M150BN.pdf
V48C28M75BF2
V48C28M75BF2
parsisiųsti: V48C28M75BF2.pdf
V48C28M150BS
V48C28M150BS
Sandelyje: 266 pcs
parsisiųsti: V48C28M150BS.pdf
V48C28M75BG
V48C28M75BG
Sandelyje: 367 pcs
parsisiųsti: V48C28M75BG.pdf
V48C28M75B2
V48C28M75B2
parsisiųsti: V48C28M75B2.pdf
V48C28M75B3
V48C28M75B3
parsisiųsti: V48C28M75B3.pdf
V48C28M150BN2
V48C28M150BN2