V48B36T250B
VicorVicor
V48B36T250B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48B36T250B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 36V 250W
Duomenų lapai: V48B36T250B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V48B36T250B specifikacijos
Dalies numeris V48B36T250B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 36V 250W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5866 pcs Duomenų lapas V48B36T250B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 36V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 250W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 89.3%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 6.94A 36V - 75V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 6.94A
Bazinės dalies numeris V48B36T250 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V48B36M250BN2
V48B36M250BN2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 36V 250W
Sandelyje: 5471 pcs
parsisiųsti: V48B36M250BN2.pdf
RFQ
V48B36T250B2
V48B36T250B2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5337 pcs
parsisiųsti: V48B36T250B2.pdf
RFQ
V48B36M250BN
V48B36M250BN
parsisiųsti: V48B36M250BN.pdf
V48B36T250BG
V48B36T250BG
Sandelyje: 479 pcs
parsisiųsti: V48B36T250BG.pdf
V48B36T250BF3
V48B36T250BF3
Sandelyje: 537 pcs
parsisiųsti: V48B36T250BF3.pdf
V48B36T250BF
V48B36T250BF
parsisiųsti: V48B36T250BF.pdf
V48B36T250BF2
V48B36T250BF2
parsisiųsti: V48B36T250BF2.pdf
V48B36M250BS2
V48B36M250BS2
parsisiųsti: V48B36M250BS2.pdf
V48B36M250BS3
V48B36M250BS3
parsisiųsti: V48B36M250BS3.pdf
V48B36T250B3
V48B36T250B3
Sandelyje: 538 pcs
parsisiųsti: V48B36T250B3.pdf
V48B36M250BS
V48B36M250BS