V48B36M250BN2
VicorVicor
Vicor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48B36M250BN2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 36V 250W
Duomenų lapai: V48B36M250BN2.pdf
  • Pranešimas
V48B36M250BN2 specifikacijos
Dalies numeris V48B36M250BN2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 36V 250W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5471 pcs Duomenų lapas V48B36M250BN2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 36V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 250W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 89.3%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 6.94A 36V - 75V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 6.94A
Bazinės dalies numeris V48B36M250 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V48B36M250BS3
V48B36M250BS3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 36V 250W
Sandelyje: 5220 pcs
parsisiųsti: V48B36M250BS3.pdf
RFQ
V48B36M250BN3
V48B36M250BN3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4995 pcs
parsisiųsti: V48B36M250BN3.pdf
RFQ
V48B36M250BN
V48B36M250BN