V48A3V3C264BL
VicorVicor
V48A3V3C264BL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48A3V3C264BL
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 264W
Duomenų lapai: V48A3V3C264BL.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 349 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 349 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V48A3V3C264BL specifikacijos
Dalies numeris V48A3V3C264BL Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 264W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 349 pcs Duomenų lapas V48A3V3C264BL.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 264W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Kiti vardai 1102-1408
V48A3V3C264BL-ND
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 80.8%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 80A 36V - 75V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 80A