V48A3V3C264BF
VicorVicor
V48A3V3C264BF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48A3V3C264BF
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 264W
Duomenų lapai: V48A3V3C264BF.pdf
  • Pranešimas
V48A3V3C264BF specifikacijos
Dalies numeris V48A3V3C264BF Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 264W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4763 pcs Duomenų lapas V48A3V3C264BF.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 264W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 80.8%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 80A 36V - 75V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 80A