V48A12M500B3
VicorVicor
V48A12M500B3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48A12M500B3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 500W
Duomenų lapai: V48A12M500B3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 146 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 146 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V48A12M500B3 specifikacijos
Dalies numeris V48A12M500B3 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 500W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 146 pcs Duomenų lapas V48A12M500B3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 500W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 88% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 41.67A 36V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 41.67A Bazinės dalies numeris V48A12M500
Programos ITE (Commercial)
Susiję produktai
V48A12M500BG
V48A12M500BG
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 500W
Sandelyje: 5581 pcs
parsisiųsti: V48A12M500BG.pdf
RFQ
V48A12H500BN3
V48A12H500BN3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5225 pcs
parsisiųsti: V48A12H500BN3.pdf
RFQ
V48A12M500B
V48A12M500B