V48A12M500B
VicorVicor
V48A12M500B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48A12M500B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 500W
Duomenų lapai: V48A12M500B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 123 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 123 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V48A12M500B specifikacijos
Dalies numeris V48A12M500B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 500W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 123 pcs Duomenų lapas V48A12M500B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 500W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 88% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 41.67A 36V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 41.67A Bazinės dalies numeris V48A12M500
Programos ITE (Commercial)
Susiję produktai
V48A12M500B3
V48A12M500B3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 500W
Sandelyje: 146 pcs
parsisiųsti: V48A12M500B3.pdf
RFQ
V48A12H500BN
V48A12H500BN
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4676 pcs
parsisiųsti: V48A12H500BN.pdf
RFQ
V48A12H500BS
V48A12H500BS
Sandelyje: 5301 pcs
parsisiųsti: V48A12H500BS.pdf
V48A12M500BF
V48A12M500BF
parsisiųsti: V48A12M500BF.pdf
V48A12M500B2
V48A12M500B2
parsisiųsti: V48A12M500B2.pdf
V48A12H500BS2
V48A12H500BS2
parsisiųsti: V48A12H500BS2.pdf
V48A12M500BF2
V48A12M500BF2
parsisiųsti: V48A12M500BF2.pdf
V48A12H500BN2
V48A12H500BN2
parsisiųsti: V48A12H500BN2.pdf
V48A12H500BN3
V48A12H500BN3
parsisiųsti: V48A12H500BN3.pdf
V48A12M500BG
V48A12M500BG
parsisiųsti: V48A12M500BG.pdf
V48A12M500BF3
V48A12M500BF3
parsisiųsti: V48A12M500BF3.pdf
V48A12H500BS3
V48A12H500BS3
parsisiųsti: V48A12H500BS3.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus