V375C12T150BF3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375C12T150BF3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 150W
Duomenų lapai: V375C12T150BF3.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 576 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 576 pcs
  • Pranešimas
V375C12T150BF3 specifikacijos
Dalies numeris V375C12T150BF3 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 576 pcs Duomenų lapas V375C12T150BF3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 86.6%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 250V - 425V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 12.5A