V375C12T150BF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375C12T150BF
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 150W
Duomenų lapai: V375C12T150BF.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 625 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 625 pcs
  • Pranešimas
V375C12T150BF specifikacijos
Dalies numeris V375C12T150BF Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 625 pcs Duomenų lapas V375C12T150BF.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 86.6%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 250V - 425V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 12.5A
Bazinės dalies numeris V375C12T150 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375C12T150BG
V375C12T150BG
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 150W
Sandelyje: 611 pcs
parsisiųsti: V375C12T150BG.pdf
RFQ
V375C12T150BF3
V375C12T150BF3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 576 pcs
parsisiųsti: V375C12T150BF3.pdf
RFQ
V375C12T150B
V375C12T150B
Sandelyje: 704 pcs
parsisiųsti: V375C12T150B.pdf
V375C12T150BL
V375C12T150BL
Sandelyje: 570 pcs
parsisiųsti: V375C12T150BL.pdf
V375C12M75BS
V375C12M75BS
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 75W
Sandelyje: 5701 pcs
parsisiųsti: V375C12M75BS.pdf
V375C12T150BF2
V375C12T150BF2