V375A8C300B2
VicorVicor
V375A8C300B2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375A8C300B2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 8V 300W
Duomenų lapai: V375A8C300B2.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V375A8C300B2 specifikacijos
Dalies numeris V375A8C300B2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 8V 300W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4986 pcs Duomenų lapas V375A8C300B2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 8V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 300W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 83.1%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 37.5A 250V - 425V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 37.5A