V375A8C300B
VicorVicor
V375A8C300B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375A8C300B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 8V 300W
Duomenų lapai: V375A8C300B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V375A8C300B specifikacijos
Dalies numeris V375A8C300B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 8V 300W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5138 pcs Duomenų lapas V375A8C300B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 8V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 300W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 83.1%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 37.5A 250V - 425V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 37.5A
Bazinės dalies numeris V375A8C300 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375A8C300BF
V375A8C300BF
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 8V 300W
Sandelyje: 4199 pcs
parsisiųsti: V375A8C300BF.pdf
RFQ
V375A8C300B3
V375A8C300B3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5042 pcs
parsisiųsti: V375A8C300B3.pdf
RFQ
V375A8C300B2
V375A8C300B2
parsisiųsti: V375A8C300B2.pdf
V375A8C300BG
V375A8C300BG
parsisiųsti: V375A8C300BG.pdf
V375A8C300BF3
V375A8C300BF3
parsisiųsti: V375A8C300BF3.pdf
V375A5T400BN
V375A5T400BN
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 400W
Sandelyje: 341 pcs
parsisiųsti: V375A5T400BN.pdf
V375A5T400BS2
V375A5T400BS2
parsisiųsti: V375A5T400BS2.pdf
V375A8C300BF2
V375A8C300BF2