V375A3V3C264B
VicorVicor
V375A3V3C264B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375A3V3C264B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 264W
Duomenų lapai: V375A3V3C264B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 404 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 404 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V375A3V3C264B specifikacijos
Dalies numeris V375A3V3C264B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 264W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 404 pcs Duomenų lapas V375A3V3C264B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 264W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 81.5% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 80A 250V - 425V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 80A Bazinės dalies numeris V375A3V3C264
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375A3V3C200BS3
V375A3V3C200BS3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 200W
Sandelyje: 4178 pcs
parsisiųsti: V375A3V3C200BS3.pdf
RFQ
V375A3V3C200BN2
V375A3V3C200BN2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4715 pcs
parsisiųsti: V375A3V3C200BN2.pdf
RFQ
V375A3V3C264BF3
V375A3V3C264BF3
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 264W
parsisiųsti: V375A3V3C264BF3.pdf
V375A3V3C200BN
V375A3V3C200BN
Sandelyje: 391 pcs
parsisiųsti: V375A3V3C200BN.pdf
V375A3V3C200BN3
V375A3V3C200BN3
parsisiųsti: V375A3V3C200BN3.pdf
V375A3V3C264BF2
V375A3V3C264BF2
Sandelyje: 356 pcs
parsisiųsti: V375A3V3C264BF2.pdf
V375A3V3C264BF
V375A3V3C264BF
parsisiųsti: V375A3V3C264BF.pdf
V375A3V3C264BG
V375A3V3C264BG
Sandelyje: 394 pcs
parsisiųsti: V375A3V3C264BG.pdf
V375A3V3C200BS
V375A3V3C200BS
parsisiųsti: V375A3V3C200BS.pdf
V375A3V3C264B3
V375A3V3C264B3
parsisiųsti: V375A3V3C264B3.pdf
V375A3V3C264B2
V375A3V3C264B2
Sandelyje: 336 pcs
parsisiųsti: V375A3V3C264B2.pdf
V375A3V3C200BS2
V375A3V3C200BS2
Sandelyje: 359 pcs
parsisiųsti: V375A3V3C200BS2.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus