V375A3V3C200BS2
VicorVicor
Vicor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375A3V3C200BS2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 200W
Duomenų lapai: V375A3V3C200BS2.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 359 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 359 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V375A3V3C200BS2 specifikacijos
Dalies numeris V375A3V3C200BS2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 359 pcs Duomenų lapas V375A3V3C200BS2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 78.9% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 60.6A 250V - 425V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 60.6A Bazinės dalies numeris V375A3V3C200