V300C5E50BF2
VicorVicor
V300C5E50BF2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300C5E50BF2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 50W
Duomenų lapai: V300C5E50BF2.pdf
  • Pranešimas
V300C5E50BF2 specifikacijos
Dalies numeris V300C5E50BF2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5932 pcs Duomenų lapas V300C5E50BF2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 180V Įtampa - įėjimas (maks.) 375V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -10°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 81% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 180V - 375V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 10A Bazinės dalies numeris V300C5E50
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V300C5E50BL
V300C5E50BL
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 50W
Sandelyje: 642 pcs
parsisiųsti: V300C5E50BL.pdf
RFQ
V300C5E50BF3
V300C5E50BF3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4873 pcs
parsisiųsti: V300C5E50BF3.pdf
RFQ
V300C5E50BF
V300C5E50BF
Sandelyje: 705 pcs
parsisiųsti: V300C5E50BF.pdf
V300C5E100BS3
V300C5E100BS3
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 100W
Sandelyje: 655 pcs
parsisiųsti: V300C5E100BS3.pdf
V300C5E50B
V300C5E50B