V300C5E50BF
VicorVicor
V300C5E50BF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300C5E50BF
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 50W
Duomenų lapai: V300C5E50BF.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 705 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 705 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V300C5E50BF specifikacijos
Dalies numeris V300C5E50BF Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 705 pcs Duomenų lapas V300C5E50BF.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 180V Įtampa - įėjimas (maks.) 375V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -10°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 81%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 180V - 375V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 10A
Bazinės dalies numeris V300C5E50 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V300C5E50BL
V300C5E50BL
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 50W
Sandelyje: 642 pcs
parsisiųsti: V300C5E50BL.pdf
RFQ
V300C5E50BG3
V300C5E50BG3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 693 pcs
parsisiųsti: V300C5E50BG3.pdf
RFQ
V300C5E50B
V300C5E50B
Sandelyje: 714 pcs
parsisiųsti: V300C5E50B.pdf
V300C5E50BG2
V300C5E50BG2
Sandelyje: 722 pcs
parsisiųsti: V300C5E50BG2.pdf
V300C5E100BS
V300C5E100BS
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 100W
Sandelyje: 589 pcs
parsisiųsti: V300C5E100BS.pdf
V300C5E50BF3
V300C5E50BF3
Sandelyje: 4873 pcs
parsisiųsti: V300C5E50BF3.pdf
V300C5E50BF2
V300C5E50BF2