V300B36T150BF
VicorVicor
V300B36T150BF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300B36T150BF
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 36V 150W
Duomenų lapai: V300B36T150BF.pdf
  • Pranešimas
V300B36T150BF specifikacijos
Dalies numeris V300B36T150BF Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 36V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4511 pcs Duomenų lapas V300B36T150BF.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 36V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 180V Įtampa - įėjimas (maks.) 375V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 87.2%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 180V - 375V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 4.17A
Bazinės dalies numeris V300B36T150 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V300B36M250BS
V300B36M250BS
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 36V 250W
Sandelyje: 4411 pcs
parsisiųsti: V300B36M250BS.pdf
RFQ
V300B36M250BS2
V300B36M250BS2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5282 pcs
parsisiųsti: V300B36M250BS2.pdf
RFQ
V300B36T150B
V300B36T150B
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 36V 150W
parsisiųsti: V300B36T150B.pdf
V300B36T150BF3
V300B36T150BF3
parsisiųsti: V300B36T150BF3.pdf
V300B36T150BG2
V300B36T150BG2
parsisiųsti: V300B36T150BG2.pdf
V300B36T150BG3
V300B36T150BG3
parsisiųsti: V300B36T150BG3.pdf
V300B36T150BF2
V300B36T150BF2