V300B36T150B
VicorVicor
V300B36T150B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300B36T150B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 36V 150W
Duomenų lapai: V300B36T150B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V300B36T150B specifikacijos
Dalies numeris V300B36T150B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 36V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5814 pcs Duomenų lapas V300B36T150B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 36V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 180V Įtampa - įėjimas (maks.) 375V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 87.2%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 180V - 375V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 4.17A
Bazinės dalies numeris V300B36T150 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V300B36M250BN
V300B36M250BN
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 36V 250W
Sandelyje: 228 pcs
parsisiųsti: V300B36M250BN.pdf
RFQ
V300B36M250BN3
V300B36M250BN3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5238 pcs
parsisiųsti: V300B36M250BN3.pdf
RFQ
V300B36T150B3
V300B36T150B3
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 36V 150W
Sandelyje: 4345 pcs
parsisiųsti: V300B36T150B3.pdf
V300B36T150BG
V300B36T150BG
parsisiųsti: V300B36T150BG.pdf
V300B36M250BN2
V300B36M250BN2
Sandelyje: 208 pcs
parsisiųsti: V300B36M250BN2.pdf
V300B36T150BF
V300B36T150BF
parsisiųsti: V300B36T150BF.pdf
V300B36M250BS2
V300B36M250BS2
parsisiųsti: V300B36M250BS2.pdf
V300B36T150BF3
V300B36T150BF3
parsisiųsti: V300B36T150BF3.pdf
V300B36M250BS3
V300B36M250BS3
parsisiųsti: V300B36M250BS3.pdf
V300B36T150BF2
V300B36T150BF2
parsisiųsti: V300B36T150BF2.pdf
V300B36T150B2
V300B36T150B2
parsisiųsti: V300B36T150B2.pdf
V300B36M250BS
V300B36M250BS
parsisiųsti: V300B36M250BS.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus