V28C36C100BL
VicorVicor
V28C36C100BL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V28C36C100BL
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 36V 100W
Duomenų lapai: V28C36C100BL.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 666 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 666 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
V28C36C100BL specifikacijos
Dalies numeris V28C36C100BL Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 36V 100W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 666 pcs Duomenų lapas V28C36C100BL.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 36V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 100W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Kiti vardai 1102-1311
V28C36C100BL-ND
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 80.9% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 2.78A 9V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 2.78A Bazinės dalies numeris V28C36C100
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V28C36C100BG
V28C36C100BG
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 36V 100W
Sandelyje: 651 pcs
parsisiųsti: V28C36C100BG.pdf
RFQ
V28C36C100BF
V28C36C100BF
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4478 pcs
parsisiųsti: V28C36C100BF.pdf
RFQ
V28C36C100BL2
V28C36C100BL2