V28C36C100BF2
VicorVicor
Vicor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V28C36C100BF2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 36V 100W
Duomenų lapai: V28C36C100BF2.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 629 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 629 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V28C36C100BF2 specifikacijos
Dalies numeris V28C36C100BF2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 36V 100W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 629 pcs Duomenų lapas V28C36C100BF2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 36V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 100W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 80.9%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 2.78A 9V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 2.78A
Bazinės dalies numeris V28C36C100 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V28C36C100BG2
V28C36C100BG2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 36V 100W
Sandelyje: 5982 pcs
parsisiųsti: V28C36C100BG2.pdf
RFQ
V28C36C100BL
V28C36C100BL
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 666 pcs
parsisiųsti: V28C36C100BL.pdf
RFQ
V28C36C100BF
V28C36C100BF
Sandelyje: 4478 pcs
parsisiųsti: V28C36C100BF.pdf
V28C36C100B2
V28C36C100B2
parsisiųsti: V28C36C100B2.pdf
V28C36C100B
V28C36C100B