V28B3V3C75BF3
VicorVicor
V28B3V3C75BF3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V28B3V3C75BF3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Duomenų lapai: V28B3V3C75BF3.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 509 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 509 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V28B3V3C75BF3 specifikacijos
Dalies numeris V28B3V3C75BF3 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 509 pcs Duomenų lapas V28B3V3C75BF3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 75W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 77.7% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.73A 9V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 22.73A Bazinės dalies numeris V28B3V3C75
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V28B3V3C75B2
V28B3V3C75B2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Sandelyje: 5974 pcs
parsisiųsti: V28B3V3C75B2.pdf
RFQ
V28B3V3C75BF
V28B3V3C75BF
Gamintojai: Vicor