V28B3V3C75B
VicorVicor
V28B3V3C75B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V28B3V3C75B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Duomenų lapai: V28B3V3C75B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V28B3V3C75B specifikacijos
Dalies numeris V28B3V3C75B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5105 pcs Duomenų lapas V28B3V3C75B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 75W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 77.7%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.73A 9V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 22.73A
Bazinės dalies numeris V28B3V3C75 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V28B3V3C75B2
V28B3V3C75B2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Sandelyje: 5974 pcs
parsisiųsti: V28B3V3C75B2.pdf
RFQ
V28B36T150BN
V28B36T150BN
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 36V 150W
Sandelyje: 4940 pcs
parsisiųsti: V28B36T150BN.pdf
RFQ
V28B3V3C75B3
V28B3V3C75B3
Sandelyje: 490 pcs
parsisiųsti: V28B3V3C75B3.pdf
V28B36T150BS3
V28B36T150BS3
parsisiųsti: V28B36T150BS3.pdf
V28B36T150BN2
V28B36T150BN2
parsisiųsti: V28B36T150BN2.pdf
V28B3V3C75BF2
V28B3V3C75BF2
parsisiųsti: V28B3V3C75BF2.pdf
V28B3V3C75BF
V28B3V3C75BF
Sandelyje: 574 pcs
parsisiųsti: V28B3V3C75BF.pdf
V28B36T150BS
V28B36T150BS
parsisiųsti: V28B36T150BS.pdf
V28B3V3C75BG
V28B3V3C75BG
Sandelyje: 485 pcs
parsisiųsti: V28B3V3C75BG.pdf
V28B36T150BS2
V28B36T150BS2
parsisiųsti: V28B36T150BS2.pdf
V28B36T150BN3
V28B36T150BN3
parsisiųsti: V28B36T150BN3.pdf
V28B3V3C75BF3
V28B3V3C75BF3
Sandelyje: 509 pcs
parsisiųsti: V28B3V3C75BF3.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus