V28A8C200BN
VicorVicor
Vicor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V28A8C200BN
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 8V 200W
Duomenų lapai: V28A8C200BN.pdf
  • Pranešimas
V28A8C200BN specifikacijos
Dalies numeris V28A8C200BN Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 8V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4163 pcs Duomenų lapas V28A8C200BN.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 8V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 80.9%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 25A 9V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 25A
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V28A8C200BS2
V28A8C200BS2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 8V 200W
Sandelyje: 4058 pcs
parsisiųsti: V28A8C200BS2.pdf
RFQ
V28A8C200BG2
V28A8C200BG2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4374 pcs
parsisiųsti: V28A8C200BG2.pdf
RFQ
V28A8C200BN3
V28A8C200BN3