V28A8C200BL2
VicorVicor
V28A8C200BL2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V28A8C200BL2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 8V 200W
Duomenų lapai: V28A8C200BL2.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V28A8C200BL2 specifikacijos
Dalies numeris V28A8C200BL2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 8V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5423 pcs Duomenų lapas V28A8C200BL2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 8V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 80.9%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 25A 9V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 25A