V28A48H200B
VicorVicor
V28A48H200B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V28A48H200B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 48V 200W
Duomenų lapai: V28A48H200B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V28A48H200B specifikacijos
Dalies numeris V28A48H200B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 48V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4665 pcs Duomenų lapas V28A48H200B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 48V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 82.6%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 4.17A 9V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 4.17A
Bazinės dalies numeris V28A48H200 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V28A48H200BF2
V28A48H200BF2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 200W
Sandelyje: 5388 pcs
parsisiųsti: V28A48H200BF2.pdf
RFQ
V28A48H200BF3
V28A48H200BF3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5886 pcs
parsisiųsti: V28A48H200BF3.pdf
RFQ
V28A48C200BS2
V28A48C200BS2
parsisiųsti: V28A48C200BS2.pdf
V28A48H200BG
V28A48H200BG